Kanapių Sėklų Aliejus 250ml, Natural Line

-19%

Kanapių Sėklų Aliejus 250ml, Natural Line

17.00

✔ NEMOKAMAS PRISTATYMAS PER 2-4d.d.

Botaninis pavadinimas: Cannabis sativa

Ištraukimo būdas: šalto spaudimo

Apdorojimo tipas: nerafinuotas

Kilmės apskritis: Lietuva

✔   Nėra THC, todėl visiškai legalus

Kategorija:

Aprašymas

Produkto informacija ir sudėtis

Kanapių sėklų aliejus, lyginant su kitais papildais, savo sudėtimi yra bene labiausiai praturtintas įvairiomis naudingomis medžiagomis. Šiame aliejuje gausu:
Riebalų rūgščių. Net 80% kanapių sėklų aliejaus masės sudaro riebalų rūgštys: omega-6 (linolo bei γ linoleno rūgštys) ir omega-3 (α linoleno bei stearidono rūgštys). Šių rūgščių 3:1 santykis aliejuje laikomas tinkamiausiu žmogaus kūnui, o naudoti jį galite tiek, kiek norite – net didesnis kiekis maisto papildo nepakeis jūsų kūno rūgščių pusiausvyros.
Vitaminų. Kanapių sėklų aliejuje randama šių žmogaus organizmui reikalingų vitaminų: A, B1, B2, B3, B6, C, D, ir E. Ypatingą naudą suteikia vitaminas D, kuris padeda absorbuoti reikiamą kalio kiekį ir vitaminas E, kuris atlieka antioksidatoriaus funkciją.
Mikroelementų. Aliejaus sudėtyje gausiu magnio, kalcio ir kalio. Šie mikroelementai padeda stiprinti kaulus, išlaikyti sveikus dantis, mažina dirglumą, stresą, padeda palaikyti pastovų kraujospūdį ir gerina širdies veiklą.
Baltymų ir kitų mineralų. Nustatyta, kad kanapių sėklų aliejuje randamas itin didelis kiekis baltymų, kurie būtini tinkamam ląstelių ir raumenų formavimuisi. Būtent ši medžiaga lemia mūsų jėgą ir ištvermę. Vos šaukštelis kanapių sėklų aliejaus per dieną gali jūsų organizmą praturtinti visomis jam būtinomis medžiagomis!

Brand

Natural Line

Visi produktai yra gaminami iš 100% ekologiškai užaugintų pluoštinių kanapių, be GMO, neatliekant bandymų su gyvūnais! Patikimumas – visi produktai yra patikrinti nepriklausomų laboratorijų! Garantuota kokybė! Pristatymas visoje Europoje! Tinka visavalgiams, vegetarams ir veganams!
Natural Line logo

Papildoma informacija

Pristatymas

Į namus, Į paštomatą

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Kanapių Sėklų Aliejus 250ml, Natural Line”

Šis produktas pridėtas į krepšelį: